Basında Biz
SiberCOM ile İstasyon Bİlgileri Cepe Geliyor
Mobil istasyon yönetimi konusundaki faaliyetleriyle tanınan SiberCOM yazılım’ın yeni ürünü MobilPET hizmete girdi. PocketPC veya SmartPhone platformu için geliştirilen MobilPET, bulunduğu ortamdaki Wireless LAN veya GPRS altyapısını kullanarak anında işletme veritabanına bağlantı imkanı sağlıyor. 
Türkiye’de mobil istasyon yönetimine yönelik çalışmalarını sürdüren SiberCOM Yazılım, yeni ürünü MobilPET’İ istasyon yetkililerinin hizmetine sundu. İstasyon yetkilisinin, günlük ödenecek faturaları, tahsil edilecek veya ödenecek çekleri, kasa mevcutlarını ve online pompa satışlarını anına görmesini sağlayan MobilPET, ayrıca pompa görevlilerinin performans değerlendirmeleriyle tank stok seviyelerini de avuç içine getirebiliyor. 
 
“Türkiye’de 350 istasyon SiberCOM ürünleriyle yöneltiyor.” 
 
SiberCOM Genel Müdürü Cem Akkuş, MobilPET’in istasyon yöneticileri için zaman, uzaklık vs. gibi sınırlamaları ortadan kaldırmaya yönelik bir ürün olduğunu ve bu yöndeki çalışmalarının süreceğini söyledi. Türkiye’de yaklaşık 350 istasyonun SiberCOM ürünleriyle yönetildiğini kaydeden Akkuş, SiberCOM olarak her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek, istasyonların hizmetine sunmayı amaçladıklarını ve çalışmalarıyla sektöre öncülük ettiklerini dile getirdi.
Online Destek