Basında Biz
SiberCOM''dan İstasyonlara İyi Haber
SiberCOM Yazılım akaryakıt istasyonu yöneticiliklerini yakından ilgilendiren önemli bir gelişmeye daha imza attı. Şirket geliştirdiği MobilPET uygulamasıyla Palm, PocketPC, SmartPhone tipindeki cep telefonlarından GPRS bağlantısıyla anlık olarak işletme veritabanına bağlantı imkanı sağlıyor.
Bu sayede istasyon yetkilisi, o gün ödenecek ve tahsil edilecek çekler, fatura ödemeleri, kasa mevcutları, anlık pompa satışları, tank stokları, pompacı performans değerlendirmeleri vb. gibi birçok bilgiye nerede olursa olsun anında ulaşabiliyor. 
 
Bu uygulamayla sektörde bir ilke daha imza atmalarının haklı gururunu yaşadıklarını ve akaryakıt istasyonu yönetimini daha kolay hale getirecek gelişmeler konusunda iddialı olduklarını söyleyen SiberCOM Genel Müdürü Cem Akkuş, “sekiz yıl önce yola çıktığımızda Mobil istasyon kavramını Türkiye’de biz temsil edeceğiz demiştik, bu sözümüzün arkasında olduğumuzu, cep telefonlarından raporlama, uzak veritabanı bağlantıları ve online pompa izleme uygulamalarından sonra MobilPET’le de göstermiş olduk” dedi. 
Online Destek